iran7031:120

08/01/2010 at 2:20 am Leave a comment


ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
وعده ماه
12 بهمن در تمامی مدارس و دانشگاههای کشور
22 بهمن در مسیرهای راهپیمایی
چهارشنبه سوری در تمامی کوچه ها
29 اسفند در روبروی تمامی زندانهای کشور
13 فروردین در تمامی مناطق سبز کشور
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
حضار ما هم آمدیم ،اما اینبار در نقش زندانی (قاضی مرتضوی)

120_01.jpg
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
زهرا جعفری زندانی سیاسی محبوس در زندان ارومیه به طرز مشکوکی جان باخت.

hra-news.org

یک زن زندانی سیاسی در زندان ارومیه پس از تحمل پنج ماه زندان به طرز مشکوکی جان باخت
به گزارش واحد زندانیان مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز گذشته مورخ 16 دیماه، جسم بی جان زهرا جعفری، زندانی سیاسی که بیش از 5 ماه بود در سلولهای انفرادی زندان مرکزی ارومیه به سر می برد پس از انتقال به بهداری به خارج زندان منتقل شد.
به گزارش شاهدان عینی، جسد این زن زندانی که متهم به ارتباط با یکی از گروههای اپوزیسیون بود و نزدیک به 5 ماه را در این زندان به سر برده بود روز گذشته به بهداری زندان ارومیه و سپس به خارج زندان منتقل شده است. نظر به اینکه نامبرده فاقد حکم مشخص و خاصه حکم اعدام بوده دلایل و شکل مرگ این زندانی که در سلول انفرادی نیز نگهداری می شد در هاله ای از ابهام قرار دارد.
لازم به ذکر است علیرغم سابقه متعدد مرگهای مشکوک در زندانها و بازداشتگاههای مختلف ایران هیچگاه تحقیقات منجر به کشف حقیقتی از سوی مسئولان امر در این پرونده ها صورت نگرفته است.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
احمدی نژاد پسرش را به سمت سرپرستی اداره کل اسناد رياست جمهوری منصوب کرد

roshangari.net

تابناک شنيده‏ های غير رسمی از انتصاب مهدی احمدی نژاد در نهاد رياست جمهوری حکايت دارد. به گزارش خبرنگار “تابناک”؛ مهدی احمدی نژاد فرزند ارشد رئيس جمهور به سمت سرپرستی اداره کل اسناد رياست جمهوری منصوب شده اما وی به عنوان مديرکل اين قسمت منصوب نخواهد شد.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ارتباط احمدی‌نژاد و متکی با بنیادی که وزارت اطلاعات آن را برانداز معرفی کرده است!

norooznews.info

وزارت اطلاعات روز دوشنبه فهرست ۶۲ رسانه و بنیادی را اعلام کرد که به گفته او دست اندکار «جنگ نرم» هستند و هشدار داد هرگونه همکاری و ارتباط با این نهادها ممنوع و در حکم «همکاری با سازمان‌های برانداز بیگانه محسوب می‌شود.»
به گزارش سلام، وزارت اطلاعات دولت کودتا نام بنیادی را در فهرست ممنوعه و درگیر در «جنگ نرم» گنجانده و هرگونه ارتباط با آن را از مصادیق «براندازی» اعلام کرده که دست کم دو تن از اعضای همین دولت، از جمله محمود احمدی‌نژاد آشکارا در جلسات آن حاضر شده و با اعضای آن به گفتگو نشسته‌اند!
در فهرست طولانی وزارت اطلاعات، علاوه بر رسانه‌هایی مانند رادیو فردا، بی بی سی، صدای آمریکا، رادیو زمانه و … نام «شواری روابط خارجی آمریکا» نیز به چشم می خورد.
محمود احمدی‌نژاد در مهر ماه سال ۸۵ در کنفرانس مطبوعاتی در نیویورک اعلام کرد «در جلسه‏ای که با شورای روابط خارجی آمریکا داشتیم در محل اقامتمان، من دیدم آنها هم خیلی دلسوزی می‏کنند برای ملت ایران …».
همچنین سه سال پس از آن در مهر ۸۸ سایت اینترنتی شورای روابط خارجی آمریکا متن مصاحبه‌ای را منتشر کرد که توسط یکی از کارکنان این شورا با منوچهر متکی انجام شده بود. انجام مصاحبه یاد شده هیچ گاه از سوی وزیر امور خارجه دولت نهم و دهم تکذیب نشد.
این در حالی است که براساس گزارش وزارت اطلاعات «هرگونه ارتباط، توسط افراد حقیقی و حقوقی با این موسسات و بنیادها ممنوع است.»!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
معاون وزير ارشاد: نگفتن “امام خامنه‌ای”،ازبزرگترين خيانتهاست!

roshangari.net

دكتر محمد علی رامين، معاون مطبوعاتی وزير ارشاد شب گذشته در جمع اعضای تحريريه، خبرنگاران خبرگزاری رسا با اشاره به اهميت مساله ولايت فقيه در جامعه اسلامی و همچنين خيانت برخی از افراد دراين خصوص، برضرورت جريان سازی رسانه ها بويژه خبرگزاری رسا، با عنوان امام خامنه ای تاكيد كرد و افزود:برخی ها با ترفندی كه بكار بردند گفتند كلمه امام بعد از امام راحل نبايد به شخص ديگری اطلاق شود كه به نظر من اين موضوع يكی از بزرگترين خيانت ها است وی تاكيد كرد: اين افراد گفتند بعد از امام، هر عنوانی خواستيد بكار ببريد غير از كلمه امام و وقتی امام جامعه را تا اين حد تنزل دادند كليدواژه امت هم به ملت تغيير پيدا كرد. وی همچنين خطاب به دست اندركاران خبرگزاری رسا گفت: شما بايد با عنوان امام خامنه ای جريان سازی خبری كنيد و دشمنان را در ترفندها و نقشه هايی كه عليه تشييع و اصل مترقی ولايت فقيه بكار گرفته اند ناكام سازيد.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
قزوین ملتهب شد / هجوم مزدوران رژیم به محل اقامت کروبی

sahamnews.org

در پی حضور مهدی کروبی در قزوین، تعداد زیادی جمعیت سازماندهی شده با هجوم به منزل حجت الاسلام قوامی-نماینده مردم قزوین در مجلس ششم- مانع از ورود ایشان به مراسم عزاداری شدند. پس از این جریان، مهدی کروبی جهت دیدار و اقامت در قزوین به سمت مکان دیگری رفتند که متاسفانه مجدداً این افراد که در حدود پانصد نفر تخمین زده میشوند، مانع از ورود کروبی به آن مکان شدند. همکنون شورای تامین استان، فرمانداری و نیروهای امنیتی و نظامی شهر قزوین در تلاش برای متفرق نمودن اغتشاشگران از اطراف محل حضور مهدی کروبی هستند. لازم به توضیح است مهدی کروبی به دعوت حجت الاسلام قوامی- رئیس ستاد مهدی کروبی درقزوین- جهت شرکت در آخرین شب مراسم عزاداری که در منزل آقای قوامی برگزار می شد به این شهر سفر کرد. همچنین از چند روز پیش عده ای در جهت ملتهب نمودن اوضاع با ارسال پیامک و انتشار خبردر رسانه های داخلی استان، نسبت به حضور مهدی کروبی در این شهر هشدار داده بودند.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خسرو خوبان؛ عالیجناب خاکستری پوش قتل های زنجیره ای(معروف به روح الله حسینیان) از مجلس فرمایشی استعفا داد

tabnak.ir

با عرض سلام؛ چنانچه بيشتر دوستان مطلع هستند، اينجانب نزديك به دوازده سال است كم و بيش در حال مبارزه با جريان انحرافي به اصطلاح‌ اصلاح‌طلبان هستيم. خداوند خود مي‌داند كه چه ظلم ها، فشارها، تهمت‌ها، توهين‌ها و تحقيرها را از اين جماعت شنيدم و ديدم. در اين ميان نصحيت‌ها و زخم‌ زبان‌هاي دوستان را با همه تلخي‌هايش به جان خريديم؛ اما به ياري خداوند كه همه انگيزه‌ام او بوده هرگز احساس ضعف و ناتواني نكردم؛ بلكه هرگاه حملات اين جماعت بيشتر مي‌شد احساس نشاط مي‌كردم. اما امروز بيش از هر زماني احساس دلشكستگي و سرخوردگي مي‌كنم.
امروز خود را ناتوان‌تر از هميشه مي‌يابم. هر اقدامي آغاز كرديم با رقابت پيچيده پارلمان تاريست‌هاي حرفه‌اي نقش بر آب شد. جناح اصلاح‌طلب نزد رئيس عزيزتر و ارزشي‌تر شدند و هر روز ما مطرودتر و بي‌خاصيت‌تر. من خود را موجودي شكسته خورده و سرخورده مي‌بينم وقتي مي‌بنيم رياست كميته دفاع مجلس يكي از فتنه‌گراني است كه از بانيان اتهام تقلب در انتخابات بود. وقتي مي‌بينم مجلس اصولگرا نماينده‌اي را براي اين كميته انتخاب مي‌كند كه تا ديروز علناً از يكي از سران فتنه دفاع مي‌كرد و يك روز از عمرش را در راه مبارزه نگذرانده و تنها با تاجران كويتي مي‌نشيند و برمي‌خيزد و رسالتش توزيع آدامس در بين نمايندگان است.
امروز مي‌بينيم ده‌ها نشريه با حمايت بيت‌المال تمام ارزش‌هاي اخلاقي و سياسي امت حزب‌الله را زير ضربات خود گرفته‌اند. وقتي از ريشه‌ اينها تحقيق مي‌شود مي‌بينيم هر دسته‌اي از اينها از دفتر يكي از مسئولان جمهوري اسلامي سيراب مي‌گردند.
امروز مردمي كه دنبال صد هزار تومان وام مي‌گردند ناگهان چشم باز مي‌كنند ده‌ها ميليون تومان بيت‌المال به جيب هنرپيشه‌هايي مي‌ريزد كه نه دل در گرو اسلام دارند و نه در گرو حتي اين كشور و بدتر ناگهان تصوير آنها را در كنار هم بايد شاهد باشيم و هيچ‌كس هم اخم نكند؟ چرا مأيوس و سرخورده نباشم.
امروز بسيج و نيروهاي انتظامي كه در جريان فتنه‌هاي اخير در خط مقدم عليه مزدوران آمريكايي مي‌جنگيدند تا از امنيت مردم دفاع كنند به بهانه‌ تخلف چند نفر (كه بايد هم برخورد شود) اينان با تمام وجود مورد تحقير و ظلم دادگاه‌هاي نظامي قرار مي‌گيرند، تمام بدنه تحت تعقيب قرار مي‌گيرند.
فرماندهان مورد اذيت و توهين قرار مي‌گيرند؛ ولي هيچ كس دفاعي نمي‌كند و هيچ‌كس نمي‌پرسد نيرويي كه مي‌خواهد از امنيت مردم و اركان نظام دفاع كند با اين روحيه زخم خورده چگونه و چرا؟
من خود را سرخورده و شكست خورده مي‌بنيم كه كساني در دفاتر مسئولان نظام جمهوري اسلامي حاكم شده‌اند كه 180 درجه با رهبري نظام زاويه دارند. چرا احساس يأس و شكست نكنم كه با همه فداكاري اين مردم معتقد و ولايتي در اين نظام كساني نصب مي‌شوند كه تا ثريا فاصله با رهبري نظام دارند كساني كه در اين فتنه تا جايي كه احساس ترس نكردند از حريف حمايت كردند.
من نمي‌دانم اگر به كارگيري اين افراد چند چهره به مصلحت مي‌باشد آيا سرخورده شدن صدها مانند من هم مصلحت اين نظام است؟
البته مي‌دانم كه همه براي نصب اين افراد توجيهي دارند و ادله و مباني؛ اما بايد به من حق بدهند كه آنان خضرند و من موسي، بسياري از تصميمات را نمي‌فهمم، بسياري از رفتارها را سوراخ كردن كشتي انقلاب مي‌دانم، بسياري از الطاف كريمانه به منافقان را ساختن جدار بر مردمي بي‌معرفت مي‌دانم كه از لقمه‌‌اي بر گرسنگان راه كوتاهي كردند. بسياري از شخصيت‌كشي‌ها را قتل بي‌گناهان مي‌دانم.
اعتراف مي‌كنم كه اشكال از من و بي‌عمقي من است به همين جهت اين حق را به خضر نبي مي‌دهم كه مرا از خود براند و به همين جهت من به آنها حق مي‌دهم تا به من بگويند: «اَلَم اقُل لكَ انّك لن تستطيعَ معي صبراً» و باز بر سرم فرياد زنند‌ «هذا فراقٌ بيني و بينك».
من يك ظاهرگرا هستم فقط اين را مي‌دانم كه طبق قانون اساسي در مجلس سوگند خورده‌ام و هم‌صدا با ديگر نمايندگان تكرار كرده‌ام كه «من در برابر قرآن مجيد به خداي قادر متعال ياد مي‌كنم و با تكيه بر شرف انساني خويش تعهد مي‌نمايم كه پاسدار حريم اسلام و نگهبان دستاوردهاي انقلاب اسلامي ملت ايران و مباني جمهوري اسلامي باشم.» ولي مي‌بينيم تجربه اين مدت به من نشان داده است كه قادر به وفاداري به اين سوگند نيستم.
مطمئن هستم كه با مرگ سياسي يا جسماني حقيري مانند من نه بر دامن كبريايي ولايت گردي خواهد نشست نه از روند انقلاب خواهد كاست و مطمئن هستم يأس و سرخوردگي اين بنده حقير در روحيه حتي يك نفر هم تأثير نخواهد پذيرفت. اين سيل خروشان هم‌چنان به پيش خواهد رفت و آنچه نابود خواهد شد درماندگان و خستگان و فرسودگان خواهند بود.
از طرفي مي‌دانم كه كينه‌توزان از اين به بعد تحليل‌ها خواهند كرد و خواهند گفت نتيجه تندي و افراط همين است. بگذاريد تا هر كس هرچه مي‌خواهد قضاوت كند. قضاوت‌ نهايي با خداوندي است كه بر همه دلها آگاه است و انگيزه‌ها را بهتر از همه ما مي‌داند و به عدل و انصاف حكم خواهد راند.
آنچه كه بايد بدانند اين است كه من لحظه‌اي از گذشته خود پشيمان نيستم و از آنچه با من شده است راضي به رضاي اويم چون همه آنها «بعين‌الله» بوده است.
در پايان از امت حزب‌الله و به خصوص مردم تهران كه به اينجانب رأي داده بودند عذرخواهي مي‌كنم. من قول داده بودم كه به شما خدمت كنم و حال خود را ناتوان از خدمت مي‌دانم. اميد است كه در دو سال آينده فردي انتخاب شود كه بتواند خدمتگزار شما ملت خدايي باشد.
بسيار فكر كردم بسيار دعا كردم و از خداوند خواستم تا راهي براي خروج از بن‌بست به من نشان دهد: اما خود را همچنان در مقابل هزاران سؤال امت حزب‌الله بي‌جواب مي‌دانم. خداوند تنها يك راه را به من نشان داد و آن گوشه‌گيري و عزلت‌ البته «لاتَدري لعلّ اللهَ يُحْدِثٌ بعد ذلك امراً»
بدينوسيله رسماً استعفاي خود را از نمايندگي مجلس شوراي اسلامي خدمت هيئت رئيسه محترم اعلام مي‌دارم.
با آروزي طول عمر رهبر عزيز
دولت به كام باد
روح‌الله حسينيان»
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
سلام من مسیح هستم.تازه فهمیدم محارب و گوساله ام.باید اعدام بشم

newsday1.blogfa.com

در حمايت از دستگير شدگان اخير و اطلاق عنوان محارب به آنها و اعتراض به صدور احكام اعدام، به كمپين “من هم محارب هستم، من را هم اعدام كنيد” بپيونديد. ما همه محاربيم. در كنار هم و با هم به خيابان آمده ايم تا حق خود ستانيم. حق نداريد هيچ كسي را اعدام كنيد. نه سر به دار میدهیم نه تن به ذلت. اگر وبلاگ داريد، در تويتر و فيس بوك عضو هستيد، اين متن را در صفحه خود قرار دهيد
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
تحریم جشنواره فیلم فجر توسط هنرمندان و برنامه ریزی جنبش سبز برای جشنواره

balatarin.com

به گزارش خبرگزاری ها در ماه‌های اخیر تحریم جشنواره‌های هنری از سوی هنرمندان که از جشنواره‌های ادبی (به خصوص جایزه جلال آل‌احمد) شروع شد و در جشنواره‌های تجسمی (مثل دوسالانه کاریکاتور) ادامه داشت به جشنواره فجر هم سرایت خواهد کرد. لیست بلند غائبان و تحریمی های امسال شامل افراد زیر میباشد: عزت الله انتظامی،اضغرفرهادی،عباس کيارستمي، بيضايي، تقوايي، کيميايي، حسن فتحی، فرمان آرا، سينايي، جليلي، اصلانی، مجید مجيدی، ميرکريمي، درويش، عسگر پور، محمد علي نجفی، بني اعتماد، منيژه حکمت، مرضيه برومند، ابوالحسن داوودي، مهدي فخيم‌زاده، کيانوش عياری، اصغر فرهادي، عبدالحسن برزيده، کامبوزيا پرتوی، جعفر پناهي، بهمن قبادی، کيومرث پور احمد، فريدون جيرانی، مانی حقيقی، حميد نعمت الله، امير شهاب رضويان، سامان سالور، پرويز شهبازي، يدالله صمدی، سعيد ابراهيمی فر، واروژکريم مسيحی، محمد حسين لطيفی، ايرج کريمی، احمد رضا معتمدی، خسرو معصومي، فرهاد مهرانفر، داوود ميرباقری، مازيار ميري، محمد رضا هنرمند، محمد علي سجادي، مسعود جعفري جوزاني، سيروس الوند، کيوان علي محمدی، اميد بنکدار، شهرام عليدي، محمد شيرواني، محمد رسول‌اف، نقي نعمتي، بهنام بهزادي، شهرام مکري، محمد احمدي، مونا زندي، حمد چرمشیر، افروز فروزند، قطب‌الدین صادقی، علی‌اصغر دشتی، یاسر خاسب، محمود عزیزی، محمد حاتمی و مسعود دلخواه و …. در پی این اخبار، روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که متولی برگزاری جشنواره تئاتر فجر است، با صدور اعلامیه ای درباره انصرافی‌های بیست و هشتمین دوره جشنواره تئاتر فجر، اذعان کرده است که تعدادی از هنرمندان از شرکت در این جشنواره (موسیقی، تئاتر و فیلم) خودداری می‌کنند ولی آن را به پذیرفته نشدن کار، آماده نشدن کار، پیش آمدن مشکل، حضور نداشتن عوامل و یا … نسبت میدهد.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
شایعه دستگیری احسان خرسندی بازیکن سابق پرسپولیس در روز عاشورا

balatarin.com

به گزارش برخی وبسایت های خبری نسبتن موثق، بازیکن سابق پرسپولیس (ا.خ) که به احتمال قریب به یقین همان احسان خرسندی فوتبالیست سابق و جوان تیم پرسپولیس است در میان بازداشت شده‌گان روز عاشوراست! این خبر هنوز در سطح گسترده پخش نشده و به قول معروف داغ نشده. اما اگر صحت داشته باشد فرصتی است تا جامعه ورزش عکس العمل خودش را در قبال بازداشت مردم نشان بدهد.

120_02.jpg

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خبر کوتاهی از درگیریهای پراکنده در مشهد

iranpressnews.com

یکی از خوانندگان: امروز (پنج شنبه) حدود ساعت 2 تا 5 مشهد ، خیابان راهنمایی و فلکه پارک حکومت نظامی بود و درگیریهایی پراکنده ای بین مردم و نظامیان و شبه نظامیان رخ داد.این وقایع در پی صدور احکام سخت برای دانشجویان مشهد و نارضایی مردم بوجود آمد.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ناگفته های سردار عزيزالله رجبزاده، فرمانده انتظامی تهران بزرگ

iran7031.blogspot.com

عزيزالله رجب زاده که به عنوان فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ به سرکوب مردم مشغول است دارای خانواده ای می باشد که در منطقه 13 آبان شرارتهای بسیاری را به ثبت رسانده اند.
این شرارتها تا آنجا پیش رفت که همسر برادر آقای رجب زاده با پرداخت مبلغی به یکی دیگر از اشرار اقدام به قتل همسر خود می کند.
برادر دیگر آقای رجب زاده معروف به احمد خرطوم که دارای سابقه طولانی در شرارت و کلاهبرداری می باشد مدتی پیش به جرم کلاهبرداری به زندان رفت که بعدا با کمک برادر خود عزیزالله از زندان آزاد شد
البته شرارت در خانواده آقای رجب زاده تنها محدود به برادران نمی شود و پدر ایشان خود اعتیاد شدیدی به مواد مخدر دارند , بارها دستگیر شده اند که هر بار به نوعی دوباره آزاد شده و طبیعی است که وقتی چنین شخصی از چنین خانواده ای و با چنین سوابقی به فرمانده ای نیروی انتظامی می رسد نمی توان از پرسنل نیروی انتظامی چیزی به جز آدم کشی و وحشیگری توقع داشت.

120_03.jpg

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
شعارنویسی گسترده در سطح کشور

120_04.JPG

120_05.JPG

120_06.JPG

120_07.JPG

120_08.JPG

120_09.JPG

120_10.JPG

120_11.jpg

120_12.jpg

120_13.JPG

120_14.JPG

120_15.JPG

120_16.JPG

120_17.JPG

120_18.JPG

120_19.JPG

120_20.jpg

120_21.jpg

120_22.jpg

120_23.jpg

120_24.JPG

120_25.jpg

120_26.jpg

120_27.jpg

120_28.JPG

120_29.JPG

120_30.JPG

120_31.jpg

120_32.jpg

120_33.jpg

120_34.jpg
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

120_35.jpg
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

120_36.jpg
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پایان
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Advertisements

Entry filed under: Uncategorized.

رتبه های غرورآفرین پرمدعاترین کشور جهان لطفاخوب دقت کنید.رژیم برای ترساندن مردم می خواهد چند جوان را در یک دادگاه فرمایشی به ا عدام محکوم کند

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تعداد بازدید

  • 75,868 بازدید

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

Join 53 other followers

آخرین نظرات


%d bloggers like this: