آقای شهرام همایون فرق شما با جنتی فقط یک کروات است و بس

06/01/2011 at 12:47 am 4 comments


هر دو ی شما شهرام همایون و آیت الله جنتی در مواجه با منتقدین خود فحاشی میکنید و پرونده سازی ، هر دوی شما مخالفین خود را مزدور مینامید و هر دوی شما بویی از منطق نبرده اید. به مهران مدیری تبریک میگم که تحمل پذیری شما ایرانیان وطن پرست رو به بوته آزمایش گذاشت .آقای همایون ایران آینده نیاز به انسانهای آزاد اندیش روشن فکر و در عین حال انتقاد پذیر دارد. نه وطن پرستان نا آگاه (همین ).

 

 

Advertisements

Entry filed under: Uncategorized.

قدرت نرم که میگن یعنی چی قطبی حتی اگر مربی بزرگی نباشه ولی فوتبال ا یران رو در درازمدت متحول میکنه

4 Comments Add your own

 • 1. shiva  |  06/01/2011 at 4:25 am

  دوست عزیز من با شما هم عقیده هستم ما باید تمرین دموکراسی رو از حالا شروع کنیم من تریبونی برای صحبت به عنوان وبلاگ ندارم ولی از شما می خوام در بالاترین بیش ازاینها صحبت کنید و دیگران رو متوجه سم خشونت در فضای بالاترین کنید.
  ممنونم

  Reply
 • 2. انقلابی سابق  |  06/01/2011 at 8:28 am

  مهران مدیری کاری وهنری جز توهین به هویت ملی ما ندارد بنده نه طرفدار شهذام همایونم ونه حتا برای ده دقیقه به برنامه های نخود خودی وتوالت رفتن این کله خراب نگاه میکنم طنز معنی ومفهوم دارد طنز مدیری برای انسانهای فاقد درک وبینش شاید خنده آور باشد اما عمق ومفهوم ملا نصر الدینی حتا در یک صحنه از این همه مضحکه اش ندارد از آنجا آشنای با تاتر دارم وخود کار کرده ام تاتر های ایشان هم در حد همان کسانی است که در خیابانها جعبه مارگیری دارند شما باید اول پول بدهی تا مار زهر آلود وافعی را که هفتاد تا گاو را میکشد از جعبه بدر آورده شود البته مدیری نیازی به سکه های مردم ندارد که میلیون ملیون برای مزدوری اش وفرهنگ وهویت فروشی اش به حسابش واریز میشود اگر میدان را به هنرمندان راستین میدادند آنگاه تشنه های طنز میدیدند ومیفهمیدند که طنز چیست افسوس که باید اول مانند مدیری مجیز گوی ملایان باشی تا بزرگت کنند چرا ما ملت نمیخواهیم قبول کنیم که این نظام هر که را بخواهد اگر مغز هم نداشته باشد علامه اش مینامد مدیری در آغاز کارهای تلویزیونی جام جم آنقدر خنک ولوس وبی معنی وبی محتوا برنامه اجرا میکرد که حتا 1 ریال هم حیف بود هزینه اش شود احتمالا کسان دیگری هم یار او هستند این تراوشات ذهنی مردی کوچک است اما در زیر ذره بین بزرگش میکنند ایرانیان خاج منهای آمریکا نشین که انگلیسی را در جملات خود بلغور میکنند بسیار وطنپرست تر از مدیری با سواد با شعورترند ودختران حتما در صد رابطه جنسی وبکارتشان بیشتر از اطرافیان وکسان میدیری است زیرا به ادعای دولتیان 45 در صد از دختران ارتباط جنسی دارند وبکارت ندارند بخوانید این ادعای یک ملای دولتی را در سایتها ایرانیان خاج راستگو تر درستکار ترند اما همه اینها مشکل ما نیست مشکل مدیری هایند که به دستور برای تفرقه تلاش میکنند زیرا اگر این نظام برود نخود خوری اش نیز بپایان میرسد ومزدوری وخود فروشی اش دیگر بی مشتری

  Reply
 • 3. حسین آب منگول  |  06/01/2011 at 1:18 pm

  چه ربطی بهم دارند؟ جنتی یک سیاستمدار در راس قدرت هستش با تمام ابزارهای رسانه ای و مالی، شهرام همایون یک خبرنگار و برنامه ساز هستش با یک تلویزیون خصوصی که وابستگی به گروه سیاسی خاصی نداره! این بازی تخریب را هم مهران مدیری و امثالهم با هزینه جمهوری آخوندی راه انداختند برای اثر کردن تلویزیون های اپوزیسیون، حالا آدمی مثل شما با یک مقایسه بی ربط چه نتیجه ای میخواد بگیره؟

  Reply
 • 4. KABIR  |  06/01/2011 at 4:14 pm

  masale tanz v shookhi ba afrad nis ahay mardom!!! masale ine k mehran modiri ba ghatelaye baradar khaharamoon dastesh to ye kasast, bayad tahrimesh kard!! bidar shin khahesh mikonam !!!

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تعداد بازدید

 • 75,868 بازدید

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

Join 53 other followers

آخرین نظرات


%d bloggers like this: