از آب پاش انگلیسی تا تغیر رنگ سنگ پا در ایر ان

15/08/2011 at 10:27 am Leave a comment


وزارت امور خارجه ایران پس از آن که رئیس پلیس لندن تهدید کرد که برای مقابله با تظاهر کنندگان از ماشینهای آب پاش استفاده میکند به این اقدام وحشیانه واکنش نشان داد . در همین رابطه دادستان تهران در یک مصاحبه مطبوعاتی اظهار کرد که پخش تصاویر هر نوع آب پاشی های خیابانی از طریق تلویزیون جمهوری اسلامی میتواند به ترویج بی بند و باری ها و ناهنجاری های اجتماعی دامن بزند . رئیس روابط عمومی معدن سنگ پای قزوین نیز در سخنانی از کاهش تقاضای سنگ پای قزوین در بازار خبر داد. وی با اشاره به این که به دلایلی نا معلوم! طی چند روز گذشته از سختی و زبری تولیدات این شرکت به شدت کاسته شده و حتی رنگ محصولات این شرکت از سیاه به خاکستری روشن و سفید تغییر کرده است ،گفت “کارشناسان ما در حال بررسی راه حل هایی برای بازگرداندن کیفیت این سنگ پای معروف ایرانی هستند” وی اظهار امید واری کرد که در این رابطه وزارت امور خارجه ایران و سخنگوی محترم دولت در نوع سخنرانی های خود دقت بیشتری داشته باشند تا این محصول بار دیگر بتواند جایگاه خود را به عنوان عمده صادرات ایران به چین باز یابد .

در
نقطه دیگری از دنیا دولت فخیمه و محترم و دوست و برادر و نفتً مفتً دوستِ سوریه پیشرفتهای جدی و قابل قبولی را در برخورد با آشوبگران جنایتکار خیابانی ، به جهانیان عرضه کرد . در این هفته نیروهای ضد آشوب در این کشور توانستند در یک حرکت مبتکرانه با یک دستگاه نفر بر نظامی از روی معترضین آشوبگر که نظم عمومی را به هم زده بودند عبور کنند . نماینده رسمی کتاب ثبت رکوردهای جهانی (گینس رکورد) در این رابطه به خبرنگاران گفت که رکورد عبور خودرو از روی مردم قبلا در دست کشور دیگری بود ، که امروز این رکورد توسط کشور سوریه شکسته شد. بشار اسد در یک نطق تلویزیونی اعلام کرد که با این که کشورهای جهان سوریه را به خیوشتنداری در برابر مردم دعوت کرده اند ولی این دولت عبور از روی مردم توسط تانک را در دستور کار برنامه های آینده خود قرار داده است .

Advertisements

Entry filed under: Uncategorized.

همه جا داغونه … ما چقدر خوشبختیم … با شما هستیم با خلاصه اخبار صدا و سیما ! آی که من فدای اون مرام بسیجی تو بشم خاوری عزیز !

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تعداد بازدید

  • 75,693 بازدید

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

Join 53 other followers

آخرین نظرات


%d bloggers like this: